Mūsų nematė. Ir vėl?

Svarbi žinia kuri tyliai bando praslysti pro šalį.

Kas sieją batoną, Teisingumo ministeriją ir pasaulėvoką?
Pasaulėvoka yra beveik išstumtas iš kalbos žodis, nes jį pakeitė svetimžodžiai religija ir tikėjimas. Su žodžiu dingsta ir turinys. Religijų ir dievų galime pasirinkti kaip batonų parduotuvėje – visokių pagal skonį. Bet vienas tikėjimas yra uždraustas. Tai lietuvių tikėjimas. Lietuvių tikėjimas nėra lietuvių tautos nuosavybė. Greičiau atvirkščiai. Ne lietuviai sukūrė savo tikėjimą, o lietuvių tautą padarė senasis lietuvių tikėjimas. Kad tai suvoktume, reikia pirma išsiaiškinti ką iš tiesų reiškė žodis lietuva. Bet tai bus ateinantiems vaizdrams, kuriuos, tikiuosi, netrukus padarysiu.

Čia gi prašau visų nueiti ir užpildyti visuotino surašymo klausimyną ir nurodyti, kad esate lietuvių tikėjimo žmogus. Šiek tiek priežasčių nurodoma vaizdo įraše. Daugiau priežasčių bus pateikta artimiausiu metu.

Valstybės surašymą rasite svetainėje: https://surasymas.stat.gov.lt/

Lietuvos vardo aiškinimo straipsnelį rasite čia: http://www.satenai.lt/2020/10/09/pirmine-zodzio-lietuva-reiksme/

Susirašinėjimą su Teisingumo ministeriją rasite čia: https://kriviu-krivis.lt/tag/teisingumo-ministerija/

2 komentarai

  1. Tai yra skaldytojiškas pasiūlymas, siekiantis mus visus marginalizuoti. Klausimynas klausia kokia jūsų išpažįstama religija? Pateikti galimi pasirinkimai. Visi atsakymai ne į temą tiesiog nubyrės nuo bendro masyvo.

  2. Gerbiamas Algirdai, skaldymas vyksta priperšant mums netikrus pavadinimus. Ir atvirkščiai – nėra jokio skaldymo, kai žodžiui priskirama jo pirminė prasmė. Čia greičiau atvirkščias veiksmas – vienijimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *