Klausimas Teisingumo ministerijai – lietuviai neturi savos religijos? (6 laiškas)

Teisingumo ministerija vengia lietuvių dvasinę raišką vadinti „lietuvių religijos“ vardu. Šiuo klausimu buvo apsikeista ne vienu laišku. Paskutiniai du Teisingumo ministerijos atsakymai skamba daug maž taip – „mes jau atsakėme į jūsų užduotus klausimus“. Skiriasi šie atsakymai tik tuo, kad paskutiniąjame rašte neliko pagiriamojo žodžio, kad mūsų bendruomenių indėlis į visuomenės gyvenimą yra svarbus Lietuvos valstybei.

Kadangi, mano galva, Teisingumo ministerija ne į visus klausimus atsakė, o ji tvirtina priešingai, tai paklausiau kurioje vietoje atsakyti konkretūs klausimai (pavyzdžiui Konstitucijos pažeidimo klausimas).

Čia pateikiu šeštą laišką Teisingumo ministerijai. Ankstesnius laiškus skirtus Teisingumo ministerijai rasite čia:  (1+2);  (3)(4), (5).

Šeštas laiškas Teisingumo ministerijai

2019 metų kovo 14 dieną iš Teisingumo ministerijos buvo gautas atsakymas. Atsakymą galite peržiūrėti čia.

2 komentarai

  1. Mano nuomone butinai turetu but iteisintas senas baltu tikiejimas.Jai tiksliau privaloma butu jy iteisinti,Ko greiciau,bet zinant kokie birokratai valdo,ir kuriem nusisvilpt y protieviu palikima, Jai tuo nepavyks padaryti,reikia jimtis teisiniu priemoniu,kodiel pilna sinagogu,cerkviu,basnyciu,cia yra diskriminacija!!!ir butina kovot uz tai, mielai dasidieciau prie Sito reikalu,Aciu

    1. Ričardai, lietuvių (ne baltų) religinės apeigos dažniausiai atliekamos gamtoje, todėl mums bažnyčios, cerkvės ar sinagogos yra nebūtinos. Aišku niekas netrukdo ir mums tokius pastatus turėti ir po truputi tokių pastatų atsiranda. Ateityje manau jų tik daugės.

      Dėkui už norą prisidėti!
      Parašyk man adresu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *