Apie šviesius žmones ir jų darbus

Žmogus šioje žemėje neturi nieko savo, išskyrus savo sielą. Viskas priklauso jam tik laikinai, tik šiuo metu ir bet kuriuo momentu viskas pereina į kitas rankas. Artimų, šeimos narių, draugų ar tiesiog kažkieno rankas. Viskas iš tiesų priklauso tik dievui, o mintis, kad aš kažką turiu yra tik iliuzija, kuri gali subyrėti bet kurią akimirką. Ir todėl bet koks padarytas darbas yra prasmingas tik tuo atveju, jei jis yra daromas tikrajam savininkui. Būtent dievui. Jei kažką darai su tokia mintimi, tada nebelieka vietos jokioms kitoms mintims apie tai, kad bus gerai kaip bus, gal tiks kreiva, gal tiks kažkur šleiva, gal kažkur kokiam kampe bet kaip padaryta.

Raimondas Abromavičius

Šiandien Raimundas Abromavičius turbūt tiksliausiai išreiškė tai, ką norėčiau pasakyti apie tuos žmones, kuriems pagaliau pavyko į rankas įteikti dar per Kalėdas pažadėtas dovanas.

Visų pirma, tai įgudę ir savo darbą išmanantys žurnalistai Rasa Karpavičienė ir Arvydas Liorančas. Jiems juostas įteikė pati juostų audėja Birutė Račkaitienė.

Arvydas Liorančas, Birutė Račkaitienė ir Rasa Karpavičienė

Kauno Ąžuolyne sutikti Ieva ir Ramūnas ne mažiau džiaugėsi savo dovanomis. Ramūnas net pastebėjo, kad Birutės įaustas raštas yra tas pats kurį jis įpaišė į bendrą su Ieva meno kurinį.

Ramūnas Vaicekauskas ir Ieva Olimpija Voroneckytė

Išsiskiriant Ieva išreiškė viltį, kad aš gyvai pamatysiu jos darbus. Tikiuosi, artimoje ateityje tai pavyks padaryti ir pateiksiu jums daugiau jos darbų.

Švyturys 2020 jau tampa praeitimi, o čia paminėti žmonės gyvena savo gyvenimus ir savo kūrybine veikla kasdieną džiugina mus.

Nuširdūs Jiems sveikinimai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *