Aš sukūriau Baltų religiją

Religijas visuomet kuria žmonės. Tačiau pasaulį kurią dievai. Vadinasi, skirtingai nei religija, tikroji pasaulėvoka ir pasaulėžiūra turėtų ateiti iš dievų per Dievo pažinimą. Žmonėms liktų tik pažinti tą grožį. Taip jau lėmė likimas, kad save galiu drąsiai vadinti Baltų religijos vienu iš kūrėju. Ar tai gerai? Sunku pasakyti.

3 komentarai

  1. Puikus pasakojimas. Kelios pastabos. 1.“Aš sukūriau Baltų religiją“ yra absoliutiškai neteisingas teiginys, nes jos kūrime dalyvao dešimtys ir šimtai protų, gerokai pranokstančių kalbėtoją. Kas kūrė ir kas dalyvavo kūrime nuo 1970 ir nuo anksčiau – visi žinome; 2. Negali būti ir nėra lietuvių, latvių, prūsų, žemaičių religijų, toks galvojima yra klaida ir taisytinas; 3. Niekas iš kalbėtojo nesityčioja, nesmerkia ir nesijuoka, tiesiog šiek tiek kritiškiau į kai kuriuos savo teiginius pasižiūrėti reikėtų. Pagarba kūrėjams, kurie nesisavina to, kas didelės grupės žmonių sukurta.

    1. Puikus atsiliepimas. Kelios pastabos. 1. Panašu, kad visiškai nepagavote įrašo minties. 2. Prieš taisydamas kitų galvojimą, pataisykite mokslininkus, nes jiems tiek latvių, tiek lietuvių, tiek kitos religijos yra tikri daiktai. Būtinai pataisykite, nes jie mus visus klaidina. 3. Būtų šaunu, jei savo kalboje pats sau neprieštarautumėte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *